Combo 100 Mg

Combo 100 Mg 4 Film Tablet

  • Etken Maddesi: Sildenafil Sitrat
  • Barkodu: 8699578090586
  • Recete Durumu: Normal Reçeteli bir ilaçdır.
  • Firma Bilgi: Biofarma İlaç Sanayi Ltd. Şti.
  • Güncel Fiyatı: 1226.93 TL [ 9 Şubat 2024 ]

Günümüzde birden fazla cinsel ereksiyon sorunu yaşayabilmektedir. Bu sorunu yaşayan kişiler genelde Combo 100 MG ekşi gibi ilaçlarla karşılaşmaktadır. İlk olarak Combo 100 mg nedir konusunda bir araştırma yapacak olursanız; Combo 100 mg ereksiyon sorununu gidermek amacıyla kullanılan bir ilaçtır.

Combo 100 Mg Etken Maddesi Nedir?

Sertleşme sorunu olan erkekler için kullanılan Combo 100 mg, ayrıca erken boşalma sorununu da ortadan kaldırmaktadır. Combo 100 Mg ilaç, Biofarma İlaç Sanayi Ltd. Şti tarafından üretilmektedir. İlacın etken maddesi sildenafil sitrat olup tablet adeti de 100 mg’dir. Combo 100 Mg uzun zamandır cinsel sağlık sorunları yaşayan için doğrudan tedavi edici bir etkiye sahiptir.

Ülkemizde ilk kez başladığı günden beri erken boşalma ve sertleşme sorunu olan erkeklerin en çok satın aldığı ilaç olarak da bilinmektedir.

Her çift cinsel birliktelikten tatmin olmak ister her ne olursa olsun bunu sağlamayan erkek ve kadınlar arasındaki ayrılık sorunları da sık sık görülebilmektedir. Boşanmaların birçoğu da bu sebepten kaynaklanmaktadır. Combo 100 Mg ise içindeki Sildenafil etken maddesi sayesinde etkisini kısa sürede göstererek bu sorunun ortadan kalkmasını sağlamaktadır.

Combo 100 Mg Ne İşe Yarar?

Combo 100 mg ne işe yarar? Bu ilaç genelde hafif ya da orta düzeyde ağrıları hafifletmek amaçlı kullanılan ağrı kesici bir ilaçtır. İlacın etkisi aktif bileşeni olan parasetamol sayesinde ağrı hissini ortadan kaldırarak ve vücut ısısını düşürmeye yardımcı olur. Combo 100 mg’nin etki süresi genellikle birkaç saat içinde hissedilmektedir. Etki süresi 4 ile 6 saat arasında sürmektedir. Bunun yanı sıra cinsel birliktelik esnasında cinsel ereksiyon sorununu da ortadan kaldırmayı sağlamaktadır.

Combo 100 mg’in etkileri arasında özellikle cinsell ereksiyon sorunu gidermesi gelir. Bunun yanı sıra ateş düşürücü bir etkisi de bulunmaktadır. Etkisi kişiden kişiye değişmekle beraber kullanırken mutlaka doktorun yazdığı dozajda kullanılması önerilir.

Etken maddesi içinde bulunan sildenafil sayesinde kan damarlarında bulunan kasların gevşetilmesine yardımcı olur. Bunun bir sonucu olarak vücudun bir takım bölgelerinde kan akışının artış göstermesine neden olur.

Sildenafil maddesi bulunan tüm ilaçlar için cinsel iktidarsızlık ya da ereksiyon sorununu ortadan kaldırarak sertleşme yaşatır.

Combo 100 Mg Nasıl Kullanılır?

Bir diğer merak edilen soru da Combo 100 Mg nasıl kullanılır? En çok dikkat edilmesi gerekenlerden birisi de bu ilacın nasıl kullanılacağıdır. Buna bağlı olarak Combo 100 mg trendyol kullanımı hakkında bu ilacın ağız yoluyla bol su tüketerek içilmesi gerekir.

Combo 100 mg cinsel birliktelikten ne kadar süre önce içilmelidir şeklindeki bir soru için de bu ilacın cinsel ilişki yaşamadan yarım saat veya 1 saat önce içilmesi gerektiği söylemek mümkün olacaktır. İlacın dozajı için doktorunuza müracaat etmek daha iyi olur. Bunun nedeni her insanın bünyesi farklıdır. Bundan dolayı da herkesin Combo 100 mg dozaj ayarı ihtiyacı farklı olacaktır. Bundan dolayı dolayı bu ilaca başlamadan önce mutlaka doktorunuza müracaat etmeniz yeterli olacaktır.

Combo 100 Mg Yan Etkileri

Combo 100 mg ilaç kullanımlarında, her ilaçta bulunduğu gibi ve hastaların bünyelerine de bağlı olarak kimi yan etkiler ortaya çıkabilmektedir.

Bundan dolayı Combo 100 MG kullanıcı yorumları ekşi oldukça araştırılmaktadır. Yan etkilerine bağlı olarak ilk olarak göğüs kısmında bir baskı ya da göğüs ağrısından söz etmek mümkün olacaktır. Kas ağrıları veya sırt bölgesinde yaşanan bir ağrı da bu ilacın yan etkileri içinde görülmektedir. Nefes darlığı, el ya da yüzde görülmesi muhtemel şişkinlik; mide bulantısı veya kusma, yüzde beliren kızarıklık Combo 100 mg yan etkileri içinde yer almaktadır.

Bunun yanı sıra uykusuzluk, deri üzerinde döküntü de yaşanabilmektedir. Ayrıca tansiyonun yükselmesi, düşmesi gibi durumlar da ilacı kullandıktan sonra yaşanması muhtemel durumlardır.

Combo 100 Mg Etki Süresi Ne Kadar?

Combo 100 mg hapın etkisi 36 saat boyunca devam etmektedir. Bazı erkekler de etki süresi 1.5 gün boyunca penisin sertleşmiş halde olacağını belirtmektedir.

COMBO hap etkisi devreye geçmesi için mutlaka cinsel dürtülerinin harekete geçmesi gerekmektedir. Aksi halde sizde combo 100 mg hap etkisi ne kadar sürer anlamanız pek mümkün olmayacaktır. Bundan dolayı combo 100 mg geciktirici hap etkisini anlamak için hapı kullanmanızın ardından cinsel birliktelik yaşamanız gerekir.

Combo Kullanıcı Yorumları Nelerdir?

Combo 100 Mg yorumları erkekler için cinsel performans sorunlarını çözmek amacıyla kullanılan bir ilaçtır. İlacın içinde sildenafil ve dapoxetine bulunur. Sildenafil, ereksiyon sorunlarının giderilmesinde kullanılan bir bileşendir. Dapoxetine de erken boşalma sorunlarının giderilmesinde kullanılan bir bileşendir. Bu bileşenlerin bir araya getirilerek Combo 100 mg adı altında kullanılan bir ilaçtır.

Combo 100 mg Yarım Kullanılır Mı?

Combo 100 Mg hakkında merak edilen bir diğer soru da Combo 100 mg yarım kullanılır mı? Genelde bu ilaç 50 mg doz olarak kullanılır. Ancak günde kesinlikle bir defadan fazla kullanmamanız gerekir. Çok ama çok ciddi rahatsızlık yaşamanız muhtemeldir.

Combo 100 Mg Fiyatı

Cinsel problemlerinizi gidermeyi sağlayan Combo 100 Mg eczane fiyatı 2021 yılında 150 TL’yken 2024 yılında ise 1226.93 TL gibi bir fiyat aralığındadır. Bu fiyatlar tamamen ilacın kalitesine ve üretim maliyetine göre belirlenmektedir. Combo 100 MG orijinal fiyatı için sitemize göz atabilirsiniz.

Copyright © 2024 Tüm Haklari Saklidir. | ilacbilgi.org