Degra 100 Mg

Degra 100 Mg 4 Film Tablet

  • Etken Maddesi: Sildenafil Sitrat
  • Barkodu: 8699525093509
  • Recete Durumu: Normal Reçeteli bir ilaçdır.
  • Firma Bilgi: Deva Holding A.Ş.
  • Güncel Fiyatı: 942.69 TL [ 9 Şubat 2024 ]

Degra 100 mg, erkeklerde yaşanması muhtemel cinsel performans sorunlarına yönelik olarak üretilen ilaçlardan birisidir. Ereksiyon sorunu olan erkeklerde kullanılan bu ilaç, içerisinde bulunan etken madde sayesinde peniste kan akışını arttırarak sertleşme problemini ortadan kaldırmayı hedefler. Bu yazımızda Degra 100 Mg nedir, Degra aç karnına kullanılır mı? sorularını ele elacağız.

Degra 100 Mg Etken Maddesi Nedir?

Degra 100 mg ekşi kullanıldığı zaman etkili olma yüzdesi istatistiksel veriler halinde sunulmaktadır. Yapılan klinik çalışmalar sonucu Degra’nın cinsel işlev bozukluklarıyla mücadelede yüksek bir etkinlik düzeyine sahip olduğunu göstermektedir. Elde edilen çalışmalar sonucunda erkeklerin ereksiyon sorunlarını çözmek amacıyla Degra’yı kullandıkları ve birçoğunda istenen sonuçları elde ettikleri ele alınmıştır. Yapılan araştırmalar, Degra tabletin etkili olma yüzdesinin %80 ila %90 arasında değişkenlik gösterdiğini ortaya koymaktadır.

Degra 100 mg, içerisinde yer alan etken madde olan sildenafil sitrat sayesinde kan akışını artırarak penisin ereksiyon haline gelmesini sağlar. Böylece cinsel ilişki öncesinde sertleşme sorunu yaşayan erkeklerin sorunlarını ortadan kaldırır ve onlara da güven ve tatmin sağlar. Degra’nın etkili olma yüzdesi, kullanıcıların deneyimleri hatta bilimsel çalışmalarla desteklenen verilerle kanıtlanmıştır.

Gerçekleştirilen bir çalışma sonucunda, Degra 100 MG kullanıcılarının %85’inin istenen sertlik düzeyini elde ettiği hatta cinsel ilişkilerini başarıyla tamamladığı gözlemlenmiştir. Bundan dolayı Degra 100 mg erkeklerin cinsel yaşamlarında memnuniyet hatta başarı elde etmelerini sağlayan etkili çözüm yollarından birisidir.

Degra’nın etkili olabilme yüzdesi, her kullanıcıda farklılık gösterebileceğinden dolayı bireysel deneyimler burada önemlidir. Kullanıcıların kişisel özellikleri hatta sağlık durumları, Degra’nın etkili olma yüzdesini etkileyebilir. Bundan dolayı Degra’yı kullanmadan önce mutlaka bir doktora danışmak gerekir.

Degra 100 Mg Tablet Ne İşe Yarar?

Degra 100 mg, erkeklerde yaşanan sertleşme problemini ortadan kaldırmak için kullanılan bir ilaçtır. Aktif bileşeni olarak sildenafil sitrat olan Degra, penisteki kan damarlarının gevşemesini sağlayarak, penise daha fazla kan akışının gitmesine yardımcı olur. Buna bağlı olarak da ereksiyonun daha uzun süreli ve daha güçlü bir şekilde olmasını sağlar.

Degra 100 mg fosfodiesteraz tip 5 inhibitörleri adlı bir grup ilaca dahildir. Burada bulunan ilaçlar sertleşme sorunu tedavisinde etkili bir şekilde görünmeye başlayan ve cGMP enzimini parçalayan PDE5 enzimini bloke şeklinde çalışır. Bu şekilde cGMP seviyeleri artar ve penisin kan damarları da gevşemeye başlar ardından daha fazla kan akışı sağlanır.

Degra 100 mg halinde tablet şeklinde satılmaktadır. İlaç, oral yolla alınır ve bir bardak su ile birlikte alınması önerilir. Özellikle aşırı alkol tüketimi hatta yağlı yiyeceklerin kullanımı, ilacın etkisini azaltabilir veya geciktirebilir. Bundan dolayı ilacı kullanmadan önce alkol ve yağlı yiyecekler tüketmemek gerekir.

Degra 100 Mg Nasıl Kullanılır?

Degra 100 mg yarım içilir mi? bir diğer merak edilen sorudur. Bu ilaç ağız yani oral yolla alınan bir ilaçtır. Cinsel ereksiyon sağlayarak cinsel performansı artırmak için kullanılır. İlaç mutlaka yemekten yaklaşık bir saat önce alınmalıdır. Bir bardak suyla beraber alınması gerekir.  İlaç eğer doktorunuz tarafından başka bir şekilde talimat verilmediyse, genelde en etkili dozaj olan 100 mg önerilir. Günde bir defa alınması önerilir ve doktor tarafından önerilen dozun aşılması tavsiye edilmez.

Degra 100 Mg Tablet Yan Etkileri Nelerdir?

Degra 100 mg yan etkileri genelde hafiftir ve geçicidir. Bunlar daha çok kullanıcıların yan etkileri tolere edilebilir ve rahatsızlık oluşturmayan etkilerdir. Fakat bazı durumlarda daha ciddi yan etkiler meydana gelebilir. Böyle bir durumla karşılaştığınız zaman mutlaka doktora danışılması gerekebilir.

Sıklıkla karşılaşılan yan etkiler arasında baş ağrısı, baş dönmesi, bulanık görme, mide bulantısı ve göğüs ağrısı bulunur. Bu yan etkiler daha hafiftir ve tedavi sonucunda da kendi kendine geçerler. Bunun yanı sıra bu yan etkiler şiddetlenirse ya da uzun süre boyunca devam ederlerse, bir sağlık kuruluşluna başvurmanız önemlidir.

Nadir olarak Degra 100 mg kullananların yorumları ekşi, kullanımının daha ciddi bir yan etkileri ortaya çıkabilir. Bunlar içinde ani işitme kaybı, göğüs ağrısı ya da uzun süreli ereksiyon (priapizm) yer alır. Eğer bu yan etkilerden herhangi biri varsa acil tıbbi yardım almanız gerekir.

Degra 100 Mg Tablet Ne Kadar Sürede Geciktirir?

Degra 100 mg tablet şeklinde kullanılır ve ağız yoluyla alınır. Bu ilaç, cinsel aktiviteden 30-60 dakika önce alınmalıdır. İlacın etki süresi 4 ile 6 saat arasında değişiklik gösterebilir, bu zaman diliminde cinsel uyarı durumunda ereksiyon oluşması sağlanabilir.

Fakat bu ilacın kullanımından önce mutlaka doktorunuza başvurmanız önemlidir. Yanlış kullanım ciddi sağlık sorunlarının yaşanmasına neden olmaktadır.

Degra 100 Mg Tablet Ne Zaman Kullanılmamalıdır?

Degra 100 mg, cinsel performansta yaşanan sorunları gidermek için kullanılan bir ilaçtır. Mutlaka doğru dozajı takip etmek önemlidir ve önerilen dozu da aşmamak gerekmektedir.

Genelde bu ilaç 1 adet tablet olarak kullanılır ve yemeklerden de mutlaka 1 saat önce alınması önerilir. DEGRA 100 mg alkolle alınır mı? Alkol tüketimi ilacın etkisini azaltabilir. Doktorunuzun size verdiği dozu aşmamalı ve 24 saat içinde birden fazla doz alınmamalıdır.

Özellikle yaşlılar ve kalp rahatsızlığı olan kişiler Degra 100 MG kullanımına dikkat etmelidir. Önerilen dozajdan fazla alınmamalıdır.

Degra 100 Mg Fiyatı?

Cinsel ereksiyonu sağlayan en önemli ilaçlardan birisi olan Degra 100 Mg çeşitli paketler halinde satılmaktadır. 2024 Degra 100 mg eczane fiyatı 942.69 TL civarı olan an itibariyle 399 TL şeklinde satılmaktadır.

Copyright © 2024 Tüm Haklari Saklidir. | ilacbilgi.org