Flynta 5 Mg

Flynta 5 Mg 28 Film Tablet

  • Etken Maddesi: Tadalafil
  • Barkodu: 8697943090025
  • Recete Durumu: Normal Reçeteli bir ilaçdır.
  • Firma Bilgi: İlko İlaç San. ve Tic. A.Ş.
  • Güncel Fiyatı: 2136.79 TL [ 9 Şubat 2024 ]

Cinsel birliktelik esnasında yaşanması muhtemel sorunları ortadan kaldırmaya yarayan Flynta 5 Mg 28 Hap ile hayatınıza tutkulu bir an da katabilirsiniz. Cinsel performans sırasında yaşanması muhtemel sorunları ortadan kaldırmak, sertleşme problemlerini gidermek ve daha güçlü, uzun süreli devam eden ereksiyonlar elde etmek artık daha kolay hale gelecektir. Flynta 5 mg içindeki özel formülüyle etkili sonuçlar sağlayıp cinsel hayatınıza da yepyeni bir soluk getirecektir.

Flynta 5 Mg Etken Maddesi Nedir?

İçerisindeki doğal bileşenler sayesinde zenginleştirilmiş güvenilir bir içeriğe sahiptir. İçindeki etken maddesi tadalafil olup kan akışını hızlandırarak penisin sertleşmesine yardımcı olur. Böylece daha güçlü ve daha uzun süre boyunca ereksiyon elde etmeniz mümkün hale gelir. Aynı zamanda Flynta 5 Mg, cinsel isteği artırır hatta geciktirici etkisi sayesinde erken boşalmanın da önüne geçer. Bu şekilde hem siz hem de partneriniz için mükemmel bir cinsel deneyim yaşamanız mümkün hale gelecektir.

Flynta 5 Mg Tablet Ne İşe Yarar?

Flynta 5 Mg ilaç 28 Tablet halinde piyasada bulunan bir ilaçtır. Cinsel problemi bulunan kişiler tarafından kullanılan bu ilaç yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Flynta ilaç 5 mg'lık tablet formundadır. Bu tabletler, genelde sertleşme sorununun giderilmesinde yardımcı olmak için kullanılır.

Flynta 5 penise kan akışını yükseltip sertleşmenizi düzenler. Bu şekilde de sertleşme bozukluğu olarak adlandırılan erektil disfonksiyon problemini gidermektedir.

Bunun yanı sıra tadalafil etken maddesi prostat tedavisinde de çok sık kullanılan bir etken maddedir. Flynta 5 mg’da içeriğinde de tadalafili bulunmaktadır. Bundan dolayı bu ilaç prostat tedavisinde sık tercih edilen tedavi araçlarından bir tanesidir. Fakat prostat sorunun tedavi edilmesi için ilacın düzenli bir şekilde kullanılması gerekmektedir. Bunun yanı sıra prostat tedavisi için kullanılacaksa doktor kontrolünde alınması gerekir.

Flynta 5 Nasıl Kullanılır?

Flynta 5 aç veya tok karnına tüketebilirsiniz. Fakat burada yapılan araştırmalarda da ürünün hafif tok karnına verimini arttırdığı hatta etkisini daha çabuk bir şekilde gösterdiği belirtilmiştir.

Cinsel aktivite esnasında ürünün etkisini daha hızlı göstermesi bakımından değerlidir. Cinsel aktivitenin yaşanmadığı durumlarda, yani deneme amaçlı ele alınan kullanımlarda da ilaç etkisini gösterse de ana etkisini cinsel aktivite yaşanırken göstermektedir. Bunun nedeni cinsel aktivite ürünün etkisi açısından çok önemli bir ilaçtır.

Flynta 5 mg cinsel aktivite yaşanmadan önce tek tablet şeklinde 1 saat önceden kullanınız. İlaç etkisini 1 saat içinde göstermeye başlayacaktır. Elde edilen gözlemlere bağlı olarak ilaç 36 saate kadar sürmektedir. 36 saatten sonra sertleşme probleminin önüne geçilmesi erkekleri oldukça rahatlatan bir durumdur.

Flynta 5 Yan Etkileri Nelerdir?

Her cinsel ereksiyon problemini çözen ilaçlarda olduğu gibi Flynta 5 mg’de çeşitli yan etkilerin görülmesi olasıdır. Bu gibi problemlerin giderilmesi için kullanılan bu ilaç yüksek düzeyde faydası görülmektedir.

Tadalafil ilaç kullanan bazı hastalarda azalmış ya da ani işitme kaybı sorunları kaydedilmiştir. Yaşanan bu olayın doğrudan tadalafille ilişkili olup olmadığı açıklanmasa da işitmede azalma ya da ani işitme kaybı yaşarsanız bu gibi durumlarda mutlaka FLYNTA kullanmayı bırakınız ve derhal doktorunuza gidiniz. Bunun yanı sıra şu faktörlere de dikkat ediniz;

  • FLYNTA 5 Mg kadınların kullanımı için uygun değildir.
  • FLYNTA 5 Mg yiyecek ya da içecek ile kullanılması
  • FLYNTA tablet aç veya tok karna kullanabilirsiniz.
  • Hamilelik durumlarında kullanılmamalıdır.

Alkolle birlikte kullanımının etkileri değişmektedir. Bunun yanı sıra bu ilacı Greyfurt suyu ile de kullanmamanız tavsiye edilmektedir.

Flynta 5 Mg Ne Kadar Süre Boyunca Kullanılır?

İlaçların etkisi ilk kullanımda gösterir ve kullanılması süresi boyunca da sorunu yaşayan kişinin yakınmaları daha azalacaktır. Flynta 5 mg ekşi tam olarak tedavi edici bir kapsamda piyasaya sürülmese de Flynta 5 mg 28 tablet kullanıcı yorumları ekşi incelendiğinde 3 ay boyunca da kullanımla erektil disfonksiyon probleminin daha az düzeye indiği belirtilmektedir.

İlaç prostat tedavisinde kullanılacaksa da daha öncesinde bir üroloji doktoruna danışılması gerekir. Prostat tedavisinde de kullanımı kesinlikle düzenli bir şekilde olmalıdır. Bu düzenin nasıl olacağı doktor tarafından sizlere belirtilecektir.

Flynta 5 Mg Kullanımında Yaş Sınır Var Mıdır?

Flytan 5 mg kullanımında kesinlikle yaş sınırı bulunmaktadır. 18 yaşın altında bulunan ve erişkin olmayan bireyler hangi nedenden olursa olsun ürünü kullanamazlar. Fakat şu an da üretici firma tarafından 18 yaş üstü bireyler üzerinden herhangi bir sınırlandırma getirilmemiştir.

Bir diğer merak edilen soru da Flytna 5 mg yaşa göre dozaj ayarının yapılıp yapılmaması gerekliliğidir. Hayır, bu gibi bir zorunluluk bulunmamaktadır. Genç veya yaşlı bireylerde ilaç yüksek düzeyde olmamak kaydıyla aynı dozaj üzerinden de kullanılabilir.

Bunun dışında genç veya yaşlı fark etmeksizin son 1 yıl içinde kalp krizi geçmişiniz varsa ilacı kullanmadan önce mutlaka doktora görünmeniz gerekir.

Flynta 5 Mg Fiyat

Flynta 5 mg 28 tablet eczane fiyatları ilacın üretilme durumuna, ülke durumuna ve ilacın satın alma sıklığına göre değişkenlik göstermektedir. Flynta 5 Mg güncel 2024 fiyatı 2136.79 TL olup 2021 ve 2022 yılında fiyat farkları 300 - 600 TL aralığında değişkenlik göstermektedir. Flynta 5 Mg 28 tablet satın almak isteyenler sitemizdeki kampanyalardan yararlanabilir.

Copyright © 2024 Tüm Haklari Saklidir. | ilacbilgi.org